Pogrzebowa

Świadczymy usługi w organizacji wielu ceremonii pogrzebowych chrześcijańskich, wyznaniowych oraz świeckich - zarówno w formie tradycyjnej jak i kremacji.

 

Trumny

Posiadamy szeroki wybór trumien tak pod względem rodzaju drzewa jak i kształtu od klasycznych wzorów, po wyroby ekskluzywne i nietuzinkowe. Trumny można obejrzeć i dokonać wyboru w naszej firmie.

Urny

Posiadamy także różne pod względem kształtu jak i materiału rodzaje urn. Jeżeli Rodzina zdecyduje się na urnę z katalogu, możemy dostarczyć ją w ciągu 24 godzin.

Kosmetyka i toaleta pośmiertna

Ciało osoby zmarłej wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która obejmuje podstawową kosmetykę (mycie, golenie, uczesanie, makijaż). W razie potrzeby może być dodatkowo (na życzenie Rodziny) wykonane maskowanie zmian pośmiertnych.

Ubiór osoby zmarłej

Zdarza się, iż osoby starsze często są przygotowane wcześniej na ten moment w ich życiu. Jeżeli zatem wiedzą, w jakim ubiorze chcą zostać pochowane, powinniśmy uszanować ich decyzję. Często jednak zdarza się, że śmierć przychodzi nagle, a osoba zmarła nie była na nią przygotowana. Możemy wówczas skorzystać z możliwości zakupienia specjalnej odzieży pogrzebowej. W takich przypadkach warto skorzystać z naszych usług gdzie nasi pracownicy pomogą w dobrze stosownych ubrań w odpowiednim rozmiarze.

Klepsydry (nekrologi)

Proponujemy sporządzenie treści klepsydr (nekrologów). Ponad to drukujemy, foliujemy oraz rozwieszamy w obszarach przykościelnych na terenie miasta Pińczów.

Kwiaty i wieńce

Wykonujemy niepowtarzalne kompozycje kwiatowe z dziedziny florystyki pogrzebowej m.in. wieńce, kwiaty cięte, wiązanki, bukiety wraz z dostarczeniem ich na uroczystość pogrzebu. Wszystko wykonujemy we własnej pracowni. Sprostamy każdemu wymaganiu Klienta.

Oprawa muzyczna

W ceremonii pogrzebowej proponujemy profesjonalną oprawę muzyczną z możliwością wyboru instrumentu: trąbka, skrzypce, orkiestra.

Obsługa pogrzebu (żałobnicy)

Żałobnicy obsługujący ceremonie pogrzebowe są profesjonalistami, świadczy o tym ich wygląd oraz odpowiednie zachowanie, stosowne do powagi chwili.

Fotograf

Na życzenie Rodziny możemy pomóc w przygotowaniu dokumentacji fotograficznej ceremonii pogrzebowej.

Mistrz Ceremonii

Na prośbę rodziny zapewniamy Mistrza Ceremonii do pomocy w obsłudze pogrzebu.